Microsoft Imagine, dawniej zwany MSDN Academic Alliance, to program opracowany z myślą o jednostkach wyższych uczelni, które prowadzą kursy związane z informatyką, inżynierią oprogramowania oraz systemami informatycznymi.

Wydział Elektryczny Politechniki Częstochowskiej, jako subskrybent pakietu Microsoft Imagine Premium, udostępnia pracownikom oraz studentom bezpłatne licencje na systemy operacyjne oraz niektóre narzędzia firmy Microsoft.

Dostarczone oprogramowanie może być wykorzystywane jedynie w celach dydaktycznych i badawczych (non-profit) - stosowanie oprogramowania do innych celów, w szczególności do budowy infrastruktury teleinformatycznej na wydziale i/lub działalności komercyjnej jest zabronione.

Pełna lista oprogramowania dla Wydziału Elektrycznego, dostępnego poprzez program MSDNAA dostępna jest na stronie Microsoft Imagine Premium dla Wydziału Elektrycznego PCz .

Studenci zainteresowani dostępem do pakietu Microsoft Imagine Premium zobowiązani są dostarczyć wypełnione oświadczenie w wersji drukowanej oraz cyfrowej (pobierz oświadczenie) do biura administratora Microsoft Imagine.

Oskar Respondek
Administrator Sieci Lokalnej
Wydziału Elektrycznego
telefon: 34 3250 839
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 14.00 w pok. F-123
Wymagany jest aktywny adres e-mail typu "nazwisko.imie@powazny_serwer.pl"

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki Ok, rozumiem.